İçeriğe geç

Nasıl sipariş verilir?

Ana Sayfa / Nasıl sipariş verilir?

Unutulmaz pastalarımızı nasıl sipariş edebilirsiniz?

Bir pasta seç

İlk adım beğendiğiniz pastayı seçmektir. Web sitemizdeki çeşitli pasta çeşitlerimize göz atın ve en çok beğendiğinizi seçin. Lezzet, tasarım veya boyut konusunda özel istekleriniz varsa lütfen bize bildirin.

1

Bize Ulaşın

Pastayı seçtikten sonra web sitemizdeki uygun iletişim bilgilerini kullanarak ekibimizle iletişime geçin. Bunu telefonla, e-postayla veya web geri bildirim formuyla yapabilirsiniz. Yöneticilerimiz size tavsiyelerde bulunmaya ve tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

2

Ayrıntıların tartışılması

Uzmanlarımız siparişinizin tüm ayrıntılarını görüşmek üzere sizinle iletişime geçecektir. Ek dekorasyon, kişiye özel tasarım veya özel beslenme kısıtlamaları gibi özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Mümkün olan en iyi sonucu almanızı sağlamak için her siparişe özel önem veriyoruz.

3

Sipariş onayı

Tüm detayları görüştükten sonra sizin için tahmin ve sipariş detaylarını hazırlayacağız. Onayınızın ardından tüm isteklerinizi göz önünde bulundurarak pastanızı yapmaya başlayacağız.

4

Teslimat veya teslim alma

Pasta teslimatı hizmetini doğrudan yerinize veya teslim alma imkanı sunuyoruz. Size uygun olan seçeneği seçin, biz de pastanızın zamanında ve güvenli bir şekilde size ulaşması için elimizden geleni yapacağız.

5

Sıkça Sorulan
Sorular

Cake Fables’tan pasta siparişi vermek çok kolay. Web sitemizden, yöneticilerimize telefonla ulaşarak veya pastanemizi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Evet, kişiye özel pastalar konusunda uzmanız ve fikirlerinizi ve dileklerinizi hayata geçirmeye hazırız. Lütfen bizimle iletişime geçin; benzersiz gereksinimlerinizi dikkate alacağız.

Evet, pasta teslimatı hizmeti veriyoruz. Pastanızı, siparişinizi verirken belirttiğiniz adresteki konumunuza doğrudan teslim edeceğiz.

Menümüz, doğum günü pastaları, düğün pastaları, vegan pastaları vb. dahil olmak üzere her zevke ve duruma uygun geniş bir pasta yelpazesi içerir. Çeşitlerimizin tam listesini web sitemizde bulabilirsiniz.

Nakit, banka kartları ve çevrimiçi ödeme sistemleri dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. Ödeme işlemi sırasında size uygun olan ödeme yöntemini seçebileceksiniz.

Bugün pastamızı
sipariş edin

Artık Cake Fables’a nasıl sipariş vereceğinizi biliyorsunuz. Zamanınızı boşa harcamayın, bugün bizimle iletişime geçin ve size neşe ve keyif dolu tatlı anlar yaşatalım!